Mapa serwisu      

KIM JESTEŚMY

BNG Event Management
to nowoczesna spółka z wieloletnim doświadczeniem, ukierunkowana na kompleksową obsługę firm, instytucji i osób prywatnych w sektorze event marketingu, public relations oraz MICE (meetings, incentives, conferences and events).

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze pełne zaangażowanie i kreatywność w zakresie organizacji i obsługi projektów integracyjnych, team buildingowych i motywacyjnych.

BNG Event Management oferuje nie tylko rozwiązania modułowe oparte na wypracowanych przez lata standardach, ale również rozwiązania nieszablonowe, dedykowane indywidualnym potrzebom klientów.

Ze względu na szerokie spektrum oferowanych usług, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów komunikacji, BNG Event Management stanowi obecnie jeden z kluczowych podmiotów w grupie Brittani Network Group.

Celem i dewizą współpracy Brittani Network Group z BNG Event Management jest klarowna i odpowiedzialna polityka rozwoju i współpracy naszych spółek, zapewniająca bezpieczeństwo Państwa aktywów podczas realizacji powierzonych zadań.


CO ROBIMY

Niezależnie od faktu, czy organizujemy misję gospodarczą, konferencję prasową, czy podróż zagraniczną inwestorów, oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb danego przedsięwzięcia. Na bieżąco prowadzimy monitoring indywidualnych stron poszczególnych linii lotniczych, sieci hotelowych i bazy konferencyjno - targowej. Optymalizujemy koszty, respektując indywidualne taryfy i międzynarodowe umowy.

Zapewniamy pełną oprawę techniczną, logistyczną i artystyczną imprezy, mądrze zarządzając i nadzorując wszystkimi podmiotami wykonawczymi.

Oferta proponowanych usług firmy BNG Event Management jest stale dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Nasze programy, to autorskie i unikalne kreacje, które oprócz wartości merytorycznych, zapewniają maksimum doznań oraz emocji. Są sprawdzoną i powszechnie stosowaną formą motywowania, integrowania i nagradzania klientów i partnerów w biznesie.

W ramach przedmiotu naszej działalności realizujemy projekty:

  •  Misje Gospodarcze w kraju i zagranicą
  •  Międzynarodowe Podróże Dziennikarzy
  •  Kongresy i Konferencje
  •  Targi i Prezentacje
  •  Spotkania Biznesowe B2B
  •  Debaty Publiczne i Konferencje Prasowe
  •  Uroczystości i Imprezy Firmowe
  •  Aukcje i Pokazy Mody


JAK DZIAŁAMY

Planując strategię działań organizacyjnych, koncentrujemy się na założeniach naszego Klienta, wyznaczając sobie cel ich osiągnięcia jako priorytetowy. Tworzymy projekty, które w najdrobniejszych detalach uwzględniają specyfikę produktu, rynku oraz grupę docelową.

Za każdym razem surowo klasyfikujemy wszystkie czynniki, które mają wpływ na jakość i końcowy sukces danego wydarzenia. Sugerujemy sprawdzone rozwiązania, podnoszące rangę i prestiż przedsięwzięcia.

Realizując poszczególne etapy przygotowań, zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z naszym kontrahentem, a jeśli wymaga tego specyfika imprezy, jesteśmy do dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wspólnie dążymy do uzyskania jak najlepszych efektów przy angażowaniu rozsądnych nakładów finansowych. Preferujemy oszczędność, jednak nigdy kosztem jakości.  

Takie podejście pozwala nam zapewnić wysoki poziom usług, oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu.


JAK MYŚLIMY

Naszym największym atutem, są niezliczone kontakty we wszystkich obszarach aktywności biznesowej. Umożliwiają one zorganizowanie odpowiedniego sztabu ludzi na potrzeby danego projektu bez konieczności ponownej weryfikacji ich kompetencji.

Zwracając się do nas, wspieramy Państwa działania, gwarantując pełne zaangażowanie i kreatywność. Tym samym, odciążamy naszego klienta w planowaniu poszczególnych etapów, pozwalając na rzetelną i kompetentną realizację merytorycznych założeń imprezy.
 

Copyright © 2010 Brittani Network Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Kiwi Media