Mapa serwisu      

Zakup działek

          Brittani Network Group kierując się wieloletnim doświadczeniem pomaga podjąć inwestorowi właściwą decyzję w kwestii znalezienia dogodnej lokalizacji pod przyszłą inwestycję.

Nasza firma współpracuje z wieloma instytucjami, właścicielami gruntów przeznaczonych pod inwestycje. W swoim portfolio posiadamy wiele ofert działek i hal produkcyjnych pod różnego rodzaju przedsięwzięcia inwestycyjne. Uczestnicząc w wyborze właściwej lokalizacji kierujemy się przede wszystkim specyfiką branży. Przedstawiając lokalizacje pod inwestycje dążymy do tego, aby była ona korzystna dla inwestora, posiadała właściwie skomunikowane dojazdy, znajdowała się w korzystnej dla niego lokalizacji, była jak najbliżej potencjalnych klientów jak i rynku zasobów ludzkich. Bardzo ważnym dla nas aspektem jest również to, aby nowo powstająca inwestycja nie była uciążliwa dla mieszkańców pobliskich miejscowości  oraz nie miała negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Dla klienta dokonujemy przy udziale naszych partnerów analiz geologicznych zakupywanego terenu inwestycyjnego, aby wyeliminować tym samym wszelkie ryzyka związane z lokalizacją.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu związanemu z wyborem oraz zakupem działek przeznaczonych pod inwestycje negocjujemy w imieniu klienta najkorzystniejsze dla niego warunki cenowe w przypadku zakupu działek od właścicieli prywatnych , jak również pomagamy inwestorom dokonać zakupu działek w procedurze przetargowej.

 

Copyright © 2010 Brittani Network Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Kiwi Media