Mapa serwisu      

BNG Charity and Business Rzeszów 2010

od: 2010-09-17
do: 2010-09-17

BNG Charity and Business Rzeszów 2010 to niezwykła impreza charytatywno – biznesowa organizowana przez BNG Polsko Niemiecką Fundację Promocji i Rozwoju, która odbędzie się dnia 17 września 2010 roku o godzinie 19:00 w Grand Hotel w Rzeszowie.

BNG Charity and Business Rzeszów 2010 to jedno z najważniejszych wydarzeń roku w województwie Podkarpackim, objęte Honorowym Patronatem Konsula Generalnego Niemiec, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.    

Tegoroczna edycja to pierwsza impreza w regionie, która dzięki wielkiej życzliwości Sponsorów i Darczyńców oraz bezinteresowności i ogromnej pasji organizatorów już przed wielkim finałem odniosła znaczący sukces. Rozgłos medialny imprezy oraz szlachetny cel zbiórki sprawiły, że chęć pomocy potrzebującym  adeklarowali przedstawiciele świata biznesu, polityki, mody i kultury – ludzie  sukcesu, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Punktem kulminacyjnym wrześniowego wieczoru będzie aukcja charytatywna sukni Pani Ani Krzyżanowskiej oraz przekazanie przez Fundację BNG czeku na ręce przedstawiciela gminy, której mieszkańcy w wyniku majowej powodzi utracili dorobek swojego życia.

Przy okazji imprezy będzie można podziwiać modelki prezentujące najnowszą kolekcję sukien wieczorowych i koktajlowych Anny Krzyżanowskiej oraz  niezwykły spektakl grupy Art Color Ballet – pioniera sztuki bodypainting w Polsce w połączeniu z tańcem i scenografią. Imprezę uświetni autorski pokaz Gosi Baczyńskiej – jednej z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych polskich projektantek mody.

Już dzisiaj gwarantujemy zaproszonym gościom niepowtarzalną atmosferę oraz doskonałe samopoczucie.

Sponsorzy:

Grand Hotel Rzeszów usytuowany jest w samym centrum prężnie rozwijającej się stolicy Podkarpacia, w Rzeszowie.  Hotel mieści się w XVIII-wiecznej kamienicy. Centralną jego część stanowi przestronne patio z górującym nad nim przeszklonym dachem. Wnętrza Hotelu, to wyszukane, nowoczesne rozwiązania nacechowane niepowtarzalnością. Grand Hotel Rzeszów to czaru­jące miejsce z niepowtarzal­nym klimatem. Jako czterogwiazdkowy Hotel, oprócz luksusowej oferty podstawowej, za­pewnia również komplek­sową organizację imprez. Grand Hotel Rzeszów oferuje na dziś czterdzieści pokoi oraz trzy sale konferencyjne. Przygotowane pokoje to różnorodność i daleko idąca swoboda „design” przy wysokim komforcie. Myślą przewodnią architektów i dekoratorów wnętrz było hasło: ‘Twój Drugi Dom’, stąd zostały one urzą­dzone i wyposażone podobnie jak luk­susowe apartamenty, w których królu­ją miękkie wykładziny, żywe kwiaty i wyszukane oświetle­nie. Wystrój pomieszczeń jest elegancki i sprzyja pracy oraz wypoczynkowi.

Pobyt w hotelu uatrak­cyjniają m.in.: Amber Bar, Cigar Room, Vinoteka, Restauracja Patio oraz Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris.

 


 

 

Jesteśmy doświadczonymi doradcami z sukcesami w finansowaniu inwestycji ze środków unijnych. Doradzamy polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom w zdobywaniu środków unijnych oraz krajowych funduszy pomocowych. Działając na zasadzie outsourcingu przygotowujemy dla naszych klientów wszystkie dokumenty konieczne przy występowaniu o środki unijne oraz nadzorujemy cały proces rozliczania projektów. Nasi doradcy dotychczas pozyskali ponad miliard złotych na projekty inwestycyjne, szkoleniowe oraz badawczo-rozwojowe przedsiębiorców. Oferujemy usługi bez ryzyka finansowego dla Państwa, bowiem metodologia naszej współpracy oparta jest na zasadzie „premii za sukces”. Oznacza to, iż wynagrodzenie dla Wettin Group płatne będzie jedynie w przypadku pozyskania dotacji na Państwa projekt. Współpraca z nami to szansa na współfinansowanie Państwa projektów ze środków unijnych!


 

 

Jesteśmy firmą budowlaną założoną w 1990 roku. Forma własności naszej spółki - prywatna (2 właścicieli). Profil działalności naszej firmy to szeroko pojęte wykonastwo robót budowlano-montażowych (budownictwo kubaturowe i przemysłowe, budownictwo inżynieryjne, sieci zewnętrzne, roboty specjalistyczne (ścianki szczelne, przewierty).


  


 

 

 

IBS Polska jest reprezentantem niemieckiej firmy IBS GmbH, światowego lidera w mobilnych systemach ochrony przeciwpowodziowej. Realizując projekty w ponad 20 krajach na wielu kontynentach opieramy się na wysoko wykwalifikowanych własnych kadrach, jak i własnej, specjalistycznej produkcji. Jako specjaliści w naszej branży z wieloletnim doświadczeniem firma nasza wykonuje elementy związane z:
1. MSOP - Mobilnymi Systemami Ochrony Przeciwpowodziowej.
MSOP Standard;
MSOP K - System;
Ochrona obiektu.
Zastosowania systemu MSOP
Zabezpieczenie przed falą powodziową miast i wsi
Zabezpieczenie osiedli mieszkalnych, centrów handlowych i obiektów przemysłowych  
Zabezpieczenie dróg, chodników linii kolejowych, tuneli i przejść podziemnych
Zamknięcia bram, drzwi, okien itp.
2. Zamknięciami z aluminiowych belek zaporowych.
3. Zastawkami.
Stałe;
Mechaniczne.
4. Szczelnymi barierami ochronnymi.
Jednostronne, dwustronne;
Zamykane za pomocą siłowników gazowych;
Zamykane automatycznie.

Pracownicy naszego biura projektów, posiadają wiedzę i niezbędne doświadczenie pozwalające rozwiązać najtrudniejsze problemy z zakresu oferowanych systemów i rozwiązać alternatywne lub zoptymalizować istniejące projekty.

Naszą ideą jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności działania w każdych warunkach. Nie wprowadza się oszczędności w rozwiązaniu kosztem bezpieczeństwa. MSOP składa się z lekkich profili aluminiowych (słupy końcowe, pośrednie, belki zaporowe, system uszczelnień). Rozwiązanie firmy IBS zdało egzamin praktyczny w terenie podczas powodzi, które co rok stanowią zagrożenie dla leżących w ich pobliżu terenów. Każdy system jest tak dobry jak dobre jest jego najsłabsze ogniwo, a jego skuteczność w nagłych sytuacjach zależy od prostoty montażu. Dlatego firma IBS zastosowała specjalnie do tego celu opracowane symetryczne profile lekkich belek i słupów aluminiowych.


 

 

 

Lufthansa oferuje codzienne połączenia  z Rzeszowa do Frankfurtu i dalej w świat...

Połączenia  Lufthansy z Rzeszowa do Frakfurtu zaplanowano w taki sposób aby mieszkańcy Podkarpacia mogli łatwo i szybko podróżować do miast na całym świecie - na przykład do wielu miast Ameryki Północnej i Azji takich jak Boston, Chicago, Nowy Jork, San Francisco, Waszyngton, Toronto, Bangkok, Hong Kong, Pekin lub Szanghaj, a w Europie takich jak Londyn, Bruksela, Manchester, Monachium, Paryż, Wiedeń oraz do wielu innych. Lufthansa oferuje połączenia do ponad 200 miast w 78 państwach na świecie.
Ceny przelotów Lufthansą są bardzo atrakcyjne - na przykład bilet w obie strony z Rzeszowa do Frankfurtu kupić można już od 399 złotych brutto. Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową lufthansa.com lub dzwoniąc na numer infolini: 0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300 oraz w biurze Lufthansy na lotnisku w Warszawie i w biurach podróży IATA w całej Polsce.


 

 

 

Podkarpacki Bank Spółdzielczy należy do czołówki polskich banków spółdzielczych, zarówno ze względu na rozmiary działalności, dynamikę rozwoju, różnorodność oferowanych produktów oraz wysoką jakość usług. Prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego poprzez sieć 85 placówek bankowych.

PBS to laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”, „Lider Polskiego Biznesu”, Solidny Pracodawca Podkarpacia, Krajowi Liderzy Innowacji i wielu innych.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy wspiera wiele inicjatyw lokalnych poprzez sponsorowanie różnego rodzaju konkursów, plebiscytów, imprez m.in. „Carpathia Festival” - Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Rzeszowie, Plebiscyt „Podkarpacka Nagroda Samorządowa” organizowany przez Tygodnik Nowe Podkarpacie.


Develop Res

 

 

 


Fit Specialist Recruitment

 

 

 

 

 

 

 


Transsystem

 

 


PZU

www.pzu.pl

 

 


Good Life Poland

 

 


The Parker Company

 Archiwum wydarzeń

od 2013-10-29 do 2013-10-29 :: Międzynarodowa konferencja gospodarcza w Przemyślu
od 2010-11-17 do 2010-11-20 :: Misja gospodarcza Duesseldorf
od 2010-11-07 do 2010-11-09 :: 14. Konferencja Project Management - Innowacje siłą rozwoju Unii Europejskiej
od 2010-10-18 do 2010-10-22 :: Misja gospodarcza , Norynbergia, Stuttgart, Ulm, Mannheim
od 2010-09-17 do 2010-09-17 :: BNG Charity and Business Rzeszów 2010
od 2010-06-08 do 2010-06-10 :: Międzynarodowe Targi Lotnicze ILA 2010
od 2010-05-25 do 2010-05-25 :: AVIATION VALLEY EXPO DAY
od 2010-05-24 do 2010-05-26 :: Wizyta Prezesa Berlin Brandenburg Aerospace Allianz e.V Pana Prof. Dr Andreasa Timmermanna w Rzeszowie
od 2010-05-22 do 2010-05-30 :: Festiwal Muzyczny w Łańcucie
od 2010-05-04 do 2010-05-07 :: Misja gospodarcza Monachium
od 2010-04-19 do 2010-04-21 :: Misja gospodarcza Berlin
2010-03-12 :: Spotkanie Członków Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej
od 2010-02-26 do 2010-02-26 :: Konferencja Kobieta Aktywna
2009-11-27 :: Wieczór Adwentowy AHK
od 2009-11-26 do 2009-11-27 :: Wizyta Konsula Honorowego Szwecji
od 2009-09-23 do 2009-09-25 :: Konferencja InwestorówCopyright © 2010 Brittani Network Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Kiwi Media